Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Zastosowanie repeaterów sygnału rH-E2 systemu F&Home

Repeater sygnału rH-E2 jest przeznaczony do zwiększania zasięgu sygnału radiowego F&Home Radio. Wystarczy go dodać tradycyjną metoda dodawania modułów w konfiguratorze aby się sparował z serwerem.

 1.  W opakowaniu znajduje się repeater z dwiema tradycyjnymi używanymi w systemie F&Home antenkami. Fizyczna instalacja sprzętu to w zasadzie tylko włożenie go do gniazdka 230V.
     
 2. Do instalacji rH-E2 musimy wybrać miejsce znajdujące się jak najdalej serwera, ale jednak pozostające w dobrym jego zasięgu. Możemy też użyć anten o częstotliwości 868mHz
 3. Kolejne repeatery nie przedłużają swojego zasięgu. Instalacja Serwer -> Repeater1 -> Repeater2 -> Moduły jest nieprawidłowa. Serwer musimy umieścić mniej więcej w środku obiektu i jeśli potrzebujemy więcej repeaterów montować je według wzoru: Serwer - Repeater 1 -> Moduły, Serwer -> Repeater2 -> Moduły itd. Innymi słowy zwiększać zasięg na szerokość pasma, a nie wzdłuż.
 4. W konfiguratorze musimy jedynie sprować moduł z serwerem, metodą tradycyjną - przeciągamy obiekt z zakładki modułydo projektu i na urządzeniu (repeaterze) przytrzymujemy kilka sekund przycisk PROG.

   

   

 5. UWAGA! Moduły należy sparować z serwerem, nie da się ich sparować poprzez repeater. Także, repeater montujemy aby przedłużyć zasięg działania sparowanych wcześniej modułów.

 Wszystkie produkty z artykułu możesz kupić tu:

 Inteligentny budynek  Obudowy izolacyjne  Bezpieczniki, wyłączniki nadprądowe

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.