Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

F&Home eksport import paneli w aplikacji

Sercem instalacji inteligentnego budynku jest bez wątpienia aplikacja i możliwość sterowania wcześniej zaprogramowanych zdarzeń. Instalatorzy dość często dokonują zmian w konfiguratorze, który jest mózgiem systemu. Użytkownik końcowy może jednak sam w trybie edytora (na koncie admina) modyfikować panele i przyciski w aplikacji. jednak aby one zadziałały na wszystkich urządzeniach należy je wyeksportować (na serwer lub do pliku) i później zaimportować na danym urządzeniu.

Add a comment

Continue Reading

Jak sprawdzić status serwera F&Home - diagnostyka

Często zdarza się, że w systemie F&Home coś nie działa i nie znamy przyczyny. Jedną z pierwszych absolutnie podstawowych możliwości sprawdzenia systemu, od której warto zacząć jest sprawdzenie statusu serwera. Są to podstawowe informacje o stanie usług na nim uruchomionych. Dostępu Cloud, adresu IP, adresu Mac i innych bardziej szczegółowych.

Add a comment

Continue Reading

F&Home sterowanie zasilaniem tabletów i innych urządzeń mobilnych

Sterowanie systemem inteligentnego budynku zwykle odbywa się przez dedykowaną aplikację F&Home 2.0 Uruchamiamy ją zwykle w pierwszej kolejności na telefonie dla wygody ale zwykle instalowany jest też tablet na stałe, na ścianie, gdzie wszyscy  uprawnieni użytkownicy mają dostęp. Spory problem pojawia się, kiedy tablet jest podłączony do zasilania 24 godziny na dobę przez cały rok. Aplikacja zwykle ustawiona jest tak aby nie wygaszała ekranu.

Add a comment

Continue Reading

F&Home przykładowe rozdzielnice

W systemach inteligentnego domu podstawa jest część fizyczna, elektryczna instalacji. Konfigurować cały system zaczynamy dopiero, kiedy elektrycy zamontują niezbędna urządzenia systemu. Jeśli jest możliwość, przy nowej instalacji dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie części sterowników w rozdzielnicy elektrycznej. Jeśli nie ma możliwości musimy umieścić je w istniejącej instalacji - zwykle w puszkach pod wyłącznikami.

Add a comment

Continue Reading

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.