Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Instalacja aplikacji F&Home 2.0 na telefonie lub tablecie.

Aplikacja F&Home 2.0 jest głównym narzędziem umożliwiającym sterownie systemem inteligentnego budynku F&Home Radio.

  1. Aplikację F&Home 2.0 na Androida pobieramy ze sklepu Play Google. Jeśli mamy iPhona, to istnieje wersja aplikacji do pobrania w iStore
  2. Klikamy zainstaluj i po chwili aplikacja będzie już dostępna na naszym urządzeniu. Klikamy otwórz lub na ikonkę apki na urządzeniu. Aplikacja przy uruchamianiu domyślnie przeskanuje sieć i wyszuka serwer F&Home. Ważne! Musimy być podłączeni wifi do tej samej sieci lokalnej w której pracuje serwer. Jest możliwość połączenia się usługą zdalną Cloud ale o tym w innym artykule.
  3. Kiedy aplikacja znajdzie serwer klikamy w jego nazwę i przechodzimy do logowania. Wpisujemy nazwę użytkownika i hasło które otrzymaliśmy od instalatora systemu inteligentnego budynku. Pojawi się komunikat czy chcemy zaimportować ustawienia - klikamy TAK aby pojawiły się dostępne panele do sterowania.
  4. Aplikacja domyślnie otwiera się w widoku "Tryb Edytora" gdzie możemy dodawać, zmieniać panele i urządzenia (ikonki). Jednak jeśli domyślnie ustawienia w poprzednim kroku zaimportowały sie prawidłowo to wychodzimy z Trybu Edytora do zwykłego widoku "pulpitu", gdzie możemy już klikać w dostępne ikonki i sterować urządzeniami.
  5. Zielona linia na dole w aplikacji oznacza, że jesteśmy prawidłowo podłączeni w sieci lokalnej. Czerwona oznaczałaby brak połączenia, a niebieska połączenie przez usługę zdalną Cloud.


 Elementy systemu inteligentnego budynku możesz kupić tu:

 Inteligentny budynek

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.