Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Jak przekazać wsparcie przez zrzutka.pl?

Jak przekazać wsparcie na zrzutka.pl? Mamy dwie metody - wsparcie cykliczne (wymaga założenia konta na zrutka.pl) oraz wsparcie jednorazowe. Poniższy przykład obrazuje wsparcie jednorazowe, ale cykliczne jest identyczne, z tą różnicą, że wymaga założenia konta na portalu zrzutka.pl  i podania metody płatności z której co miesiąc będzie pobierana wskazana kwota. Najprostsza instrukcja wygląda tak:

  1. Przechodzimy na stronę learningzone.pl aby kliknąć w baner zrzutki lub bezpośrednio pod link zrzutki: https://zrzutka.pl/7ptmzh
  2. Wybieramy kwotę - z przycisku lub wpisujemy ręcznie "Inna kwota"
  3. Wybieramy sposób zapłaty dla wsparcia jednorazowego lub cyklicznego.
  4. Wybieramy zgadzam się pokryć koszty obsługi transakcji - ale możemy tam wpisać 0 - jest to to z czego zarabia zrzutka, nie pobierają żadnych opłat, więc jak ktoś chce to może im przekazać symboliczną kwotę lub nic.
  5. W podsumowaniu podajemy swoje dane Wpłacający oraz adres email. Poniżej możemy zadecydować, czy wpłacamy anonimowo i czy chcemy ukryć kwotę wpłaty na liście. Można pozostawić te pola odznaczone. Na koniec klikamy Wpłać i zostaniemy przekierowani do strony płatności zgodnie z wybraną opcją. W tym przykładzie najszybszy BLIK
  6. Po potwierdzeniu płatności zostanie wysłane powiadomienie do wpłacającego na podany adres email oraz do zbierającego. Dziękuję za każde wsparcie!

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.