Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Połączenie telefonu z Androidem przez komputer - Chrome Vysor

Aplikacja Vysor jako dodatek do Chrome pozwala na zdalne zarządzanie i obsługę telefonu z poziomu komputera. Jedyne co musimy zrobić to podłączyć telefon kablem USB. Później należy w telefonie włączyć debugowanie USB oraz zainstalować dodatek co chrome Vysor.

  1. W menu telefonu wchodzimy do ustawień i najpierw musimy odblokować ukryte opcje programistyczne. Robimy to klikając 7-krotnie w wersję kernela naszego systemu Android na telefonie.
  2. W opcjach systemu przechodzimy do wersji kernela i 7-krotnie (w praktyce po prostu klikamy tyle razy aż się odblokują) opcje programistyczne :)
  3. Teraz przechodzimy do przeglądarki chrome i instalujemy dodatek Vysor. PRZEJDŹ
  4. Dodatek uruchamiamy z poziomu Aplikacje Chrome.
  5. Uruchamiamy aplikacje Vysor i klikamy Find Devices aby odnaleźć nasz podłączony telefon. Po znalezieniu naszego telefonu klikamy wybierz.
  6. Aplikacja połączy się z naszym telefonem i będziemy mogli nim zarządzać z poziomu komputera. Jeśli mamy zablokowany pinem to również musimy go przez komputer odblokować. Wszystko jest tak samo tylko sterujemy myszką na komputerze zamiast palcem na telefonie:)
  7. Do czego się przydaje Vysor? Np. osobom prywatnym do obsługi kontaktów czy komunikatorów, smsów. Jednak największe zastosowanie widzę w korporacjach, gdzie trzeba konfigurować kilkaset telefonów użytkownikom i można wtedy zrobić to zdalnie, a użytkownika pokierować jedynie rzez telefon żeby włączył debugowanie USB :)

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.