Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Aktywacja systemu Windows 10

Instalować system Windows 10 można na różne sposoby. Jeśli instalujemy go ponownie, np. po bezpłatnej aktualizacji z Windowsa 7 lub 8 to nasz system aktywuje się automatycznie. Jeśli mamy kupiony klucz licencyjny i instalujemy Windowsa na czysto to musimy go wpisać podczas instalacji - jednak z różnych przyczyn może on się w tym miejscu nie aktywować. Musimy wtedy wybrać opcje pomiń klucz produktu i wpisać go po skończonej instalacji i aktywować.

  1. Podczas instalacji systemu Windows 10 możemy, choć nie musimy wpisać klucz produktu. Jeśli mięliśmy już system aktywowany wcześniej, a po prostu instalujemy go ponownie, np. w celu odświeżenia, to pomijamy ten krok, wybierając nie mam klucza produktu, a system aktywuje się automatycznie po zakończonej instalacji. Jeśli natomiast z jakichś przyczyn wpisujemy tu klucz, a system podaje informację, że mamy niepoprawny klucz produktu, to również pomijamy ten krok i wybieramy opcję nie mam klucza produktu i aktywujemy go później. Po zakończonej instalacji przechodzimy do Ustawień systemu, sekcja Aktualizacja i zabezpieczenia i wybieramy zakładkę Aktywacja.
  2. Klikamy zmień klucz produktu i wpisujemy nasz klucz zatwierdzając Dalej oraz Aktywuj.
  3. W ostatnim kroku otrzymamy komunikat, że system Windows został aktywowany, co możemy sprawdzić w tej samej zakładce Aktywacja.
  4. .

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.