Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Automatyczna instalacja programów ze strony ninite

System Windows po instalacji niby zawiera w sobie wszystko, co potrzeba, jednak wiadomo, że oprogramowanie zewnętrzne jest dużo lepsze. Strona https://ninite.com/ sprawdza się idealnie do szybkiego zainstalowania niezbędnego podstawowego i co najważniejsze darmowego oprogramowania na czystym komputerze.

 1.  Przechodzimy do strony https://ninite.com/ i zaznaczamy oprogramowanie które nas interesuje. Oprogramowanie jest podzielone na kilka kategorii głównych:
   Przeglądarki internetowe  Komunikacja  Media  Narzędzia
   Udostępnianie plików  Inne  Runtimes  Obrazy
   Kompresja  Dokumenty  Dyski sieciowe  Bezpieczeństwo
   Narzędzia developera      
 2. Po zaznaczeniu programów, które nas interesują klikamy przycisk Get Your Ninite.
     
 3. Klikamy zapisz pilik i pobieranie rozpocznie się automatycznie. Klikamy w pobrany plik aby rozpocząć instalację.
 4. Instalator będzie teraz najpierw pobierał, a potem instalował po kolei wszystkie programy, które zaznaczyliśmy na liście. Potrwa to krócej, bądź dłużej w zależności ile ma zainstalować pozycji. Po zakończeniu pracy otrzymamy komunikat Finished.
 5. Po zainstalowaniu na pulpicie pojawią się ikony wszystkich naszych nowo zainstalowanych programów. Podczas instalacji możemy normalnie pracować, cały proces wykona się w tle.
 6. Od dawna korzystam z ninite i jest to naprawdę bardzo pomocne narzędzie podczas przygotowania nowego komputera dla użytkownika. Bądź sam po formacie i reinstalacji Windowsa od tego zaczynam przywracanie komputera po świeżej instalacji systemu.

Autor: RC

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.