Szkolenia, doradztwo

Osoby prywatne

Jeśli masz ochotę możemy pomóc w miarę możliwości zdalnie rozwiązać Twój problem informatyczny czy techniczny. 

Firmy, instytucje

Jeśli potrzebujesz szkolenia dla kadry pracowniczej możemy pomóc zdalnie i osobiście.

Napisz

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Add a comment

Wsparcie

Learningzone.pl - strefa nauki - jest serwisem darmowym, nie pobiera opłat za treści, nie umieszcza wielkiej ilości reklam na stronie. Jest tworzony przez pasjonatów i z pasją. Jeśli miałbyś/miałabyś ochotę wesprzeć serwis jakąś wpłatą to serdecznie zapraszam do odwiedzenie serwisu https://patronite.pl/learningzone Można tu stać się patronem naszego serwisu i przekazać jakąś wpłatę na nasz rozwój.

Każda wpłata pomoże nam tworzyć lepsze treści (dostęp do banku zdjęć, materiałów producentów), opłacić serwer, opłacić redaktorów z zewnątrz, zakupić nowe funkcjonalności na stronę, cele marketingowe, nagrywanie filmów video (poradników), 

 

Add a comment

Współpraca

Rodzaje współpracy:

  1. Reklama typu baner na stronie
  2. Artykuły sponsorowane Państwa produktów czy usług
  3. Konkurs na stronie
  4. Reklama na fanpageach na Facebooku i Instagranie
  5. Kampania reklamowa marki na stronie
  6. Inne

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kontakt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Add a comment

Kontakt

Kontakt

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Hello World!

rc2 (rc to inicjały, a 2 - bo zawsze drugi jak u Koterskiego), rocznik '80. Komputerami i technologiami interesuję się od dziecka. Na moich oczach pojawiały się pierwsze komputery, telefony komórkowe i internet. Rozwój technologi postępuje błyskawicznie. Świat się zmienia. Przeszliśmy do Społeczeństwa Informacyjnego i jesteśmy już w IoT i AI na poziomie machine learning. Całe życie zajmuję się informatyką - w pracy (starszy administrator IT) oraz prywatnie hobbystycznie. Na mojej stronie chciałbym prezentować usystematyzowaną wiedzę problemów, które rozwiązuję na co dzień i rozwiązanie których być może komuś z Państwa pomoże. Dodatkowo, będzie to pamiętnik pędzącego rozwoju technologii, który przekażę kiedyś mojemu Synowi, a i sam zajrzę na niego za wiele lat z nostalgią, być może uznając dzisiejsze problemy za archaiczne.

Współpraca Serdecznie zachęcam zainteresowane osoby do współpracy na wielu poziomach. Interesuje mnie zarówno rozwój strony (czyli uzyskanie ciekawej treści od Państwa), jak i danie możliwości zaprezentowania się Państwa wiedzy, ofercie, produktom.

 

 

Add a comment

Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12