Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

F&Home dostęp cloud i rejestracja serwera w usłudze

F&Home Cloud jest to usługa zdalnego dostępu do systemu inteligentnego budynku, która daje możliwość sterowania systemem z dowolnego miejsca na Ziemi poprzez Internet z telefonu, tabletu, bądź komputera.

Procedura dostępu wygląda następująco:

 1. Utworzenie konta na serwerze producenta https://fhome.cloud
 2. Zarejestrowanie serwera F&Home w usłudze (można to wykonać jedynie w sieci lokalnej z urządzenia mobilnego przez aplikację F&Home 2.0
 3. Po wykonaniu dwóch pierwszych kroków możemy sterować systemem z urządzeń mobilnych lub z laptopa, komputera przez przeglądarkę internetową na tej samej stronie na której rejestrowaliśmy konto czyli: https://fhome.cloud i tam po zalogowaniu mamy możliwość pełnego sterowania systemem.

I Utworzenie konta cloud na serwerze producenta

 1. Utworzenie konta cloud w FHome jest możliwe przez przeglądarkę pod adresem https://fhome.cloud Postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie. Musimy podac email oraz hasło do konta. Na podany adres email przyjdzie link aktywacyjny, który musimy kliknąć. Gdyby wiadomość nie przyszła z linkiem, proszę sprawdzić folder spam.
 2. Kiedy kliknęliśmy w link aktywacyjny konto jest już gotowe i możemy się zalogować według danych rejestracyjnych. Po zalogowaniu otrzymamy komunikat, że żadne zasoby nie zostały zarejestrowane w usłudze Cloud i teraz musimy przejść do kolejnego etapu czyli rejestracji fizycznego serwera w serwisie cloud co zostało opisane w części II instrukcji.
 3. .

II Zarejestrowanie serwera F&Home w usłudze cloud

 1. Rejestracji serwera w usłudze cloud możemy dokonać jedynie w aplikacji F&Home na urządzeniu mobilnym pracującym w tej samej sieci lokalnej, co serwer.
         
 2. .
         
 3. .
         
 4. .
 5. .
   

III Metody sterowania systemem - przez aplikację na urządzeniach mobilnych lub przez przeglądarkę na komputerze

 1. Sterowanie z aplikacji F&Home 2.0 na urządzeniach mobilnych z androidem lub IOS
     
 2. Sterowanie przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera, laptopa. Logujemy się poprzez stronę 

  https://fhome.cloud

     
     
 3. .
 4. .

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.