Nie wiesz jaki hosting wybrać? Polecamy dhosting!

link do strony el12

Jak zdobyć wirtualny bilet na Marsa?

Każdy może zdobyć swój wirtualny bilet w kolejnej misji łazika marsjańskiego w 2020 roku. Nasa zaprasza do zabawy, w której możemy wypełnić swoje podstawowe dane, które zostaną umieszczone w łaziku, zapisane cyfrowo na chipie, a dla nas zostanie wygenerowany specjalny pamiątkowy bilet, który możemy pobrać jako zdjęcie, wydrukować lub umieścić na swojej stronie internetowej. Cała akcja to oczywiście zabawa i promowanie misji Nasa, jednak dla osób interesujących się daje dużą satysfakcję. 

  1. 21 maja 2019 na stronie Nasa pojawił się artykuł zachęcający użytkowników do umieszczenia swoich cyfrowych danych (Imię, Nazwisko, Kraj i kos pocztowy) w łaziku marsjańskim w misji w 2020 roku. Artykuł można przeczytać tu: https://www.nasa.gov/press-release/nasa-invites-public-to-submit-names-to-fly-aboard-next-mars-rover Są w nim linki, kierujące do strony logowania, o których napiszemy poniżej.
  2. Link do zapisania się na wirtualny bilet i zostawiania swoich danych w łaziku: 

    https://go.nasa.gov/Mars2020Pass

    Drugi ważny link to link do śledzenia misji, na którą się zapisaliśmy: 

    https://www.nasa.gov/mars2020

  3. Po wprowadzeniu danych zostanie automatycznie wygenerowany na ekranie. Możemy go wydrukować lub pobrać jako zdjęcie. Bilet prezentuje się bardzo ładnie i będzie stanowił ładną pamiątkę. 
  4. Bilet możemy również osadzić na swojej stronie internetowej za pomocą specjalnego kodu, który zostanie dla nas wygenerowany.

Możesz nas wesprzeć na zrzutka.pl

Instrukcja jak przekazać wsparcie.